My Cottage In Paris

  • 65 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια
  • 6 επισκέπτες
  • 4 κρεβάτια

Το My Cottage In Παρίσι με 3 υπνοδωμάτια είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 8 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, σχεδόν 1 χλμ. από τον Πύργο του Άιφελ. Για δραστήριους επισκέπτες το διαμέρισμα 65 τ.μ. Διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Απολαύστε άνετο μπάνιο του καταλύματος, εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν ψυγείο, φούρνο και πλυντήριο πιάτων που παρέχονται στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Μπορείτε να επισκεφθείτε την Κονσιερζερί που βρίσκεται 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στους Βοτανικούς Κήπους d'Auteuil που βρίσκονται σε απόσταση 2 χλμ. Το My Cottage In Paris βρίσκεται κοντά στον σταθμό του μετρό Boucicaut που είναι σε απόσταση 500 μέτρων

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near My Cottage In Παρίσι
Bel Appartement Parisien Proche Tour Eiffel
Τιμή μόνο για κινητά

Bel Appartement Parisien Proche Tour Eiffel

8.3
Πολύ καλό 3 σχόλια
254 μ από το κατάλυμα
10 Minutes Walk From The Beautiful Eiffel Tower
Τιμή μόνο για κινητά

10 Minutes Walk From The Beautiful Eiffel Tower

7.2
Καλό 10 σχόλια
662 μ από το κατάλυμα
USD 184 USD 166
ανά νύχτα
Cozy Apartment 5 People Tour Eiffel - Champ De Mars
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Apartment 5 People Tour Eiffel - Champ De Mars

8.1
Πολύ καλό 12 σχόλια
828 μ από το κατάλυμα
USD 547 USD 492
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Montparnasse
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας7511504739014
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού βρίσκονται το My Cottage In Paris;
      Το My Cottage In Paris βρίσκεται κοντά σε Εμπορικό ΚέΝτρο Beaugrenelle.
    • ❓
      Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το My Cottage In Paris;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το My Cottage In Paris περιλαμβάνουν Ίδρυμα Σύγχρονης Τέχνης Καρτιέ, Ιλ ω Σίνι καθώς και Musée de La Poste.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το My Cottage In Paris;
      Η διαμονή στο το My Cottage In Paris κοστίζει 501€.
    • ❓
      Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το My Cottage In Paris;
      Το My Cottage In Paris δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
    • ❓
      Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Yeban και Le Limousin Saint-Charles à Paris και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Έχει Ίντερνετ στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το My Cottage In Paris;
      Το My Cottage In Paris είναι 65 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Montparnasse
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    My Cottage In Παρίσι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο